Πωλείται - Γη 524 μ² στη Λευκωσία

Ελλάδα Κύπρος Λευκωσία Έγκωμη
Τιμή από 164 500 €
313 €/m²
Property 49151 photo 1
Property 49151 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 45000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 4 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 524 μ² στη Λευκωσία.

Πωλείται
167 800 € 259 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25716
  • Εμβαδόν 647 m²
Πωλείται
165 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52761
  • Εμβαδόν 7358 m²
Πωλείται
160 000 € 34 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53163
  • Εμβαδόν 4701 m²
Πωλείται
180 000 € 84 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54504
  • Εμβαδόν 2119 m²
Πωλείται
170 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57596
  • Εμβαδόν 2156 m²
Πωλείται
180 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58638
  • Εμβαδόν 6355 m²
Πωλείται
160 000 € 9 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58700
  • Εμβαδόν 17057 m²
Πωλείται
180 000 € 15 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58828
  • Εμβαδόν 11299 m²
Πωλείται
175 000 € 293 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59367
  • Εμβαδόν 597 m²
Πωλείται
180 000 € 321 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59368
  • Εμβαδόν 560 m²

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο