Πωλείται - Γη 4140 μ² στη Λευκωσία

Ελλάδα Κύπρος Λευκωσία
145 000 €
35 €/m²
Property 51689 photo 1
Property 51689 photo 2
Property 51689 photo 3
Property 51689 photo 4
Property 51689 photo 5
Property 51689 photo 6
  • κωδικος αντικειμενου 51689
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Γη
  • Έκταση οικοπέδου 4140 m²

Πωλείται
167 800 € 259 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25716
  • Εμβαδόν 647 m²
Πωλείται
164 650 € 258 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25718
  • Εμβαδόν 636 m²
Πωλείται
164 500 € 313 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49151
  • Εμβαδόν 524 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 45000 m
Πωλείται
145 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51689
  • Εμβαδόν 4140 m²
Πωλείται
165 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52761
  • Εμβαδόν 7358 m²
Πωλείται
160 000 € 34 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53163
  • Εμβαδόν 4701 m²
Πωλείται
180 000 € 84 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54504
  • Εμβαδόν 2119 m²
Πωλείται
170 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57596
  • Εμβαδόν 2156 m²
Πωλείται
160 000 € 9 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58700
  • Εμβαδόν 17057 m²
Πωλείται
150 000 € 107 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64921
  • Εμβαδόν 1392 m²

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο