Καλώς ήρθατε στα επενδυτικά μας προγράμματα

από Grekodom Development

155 ακίνητα σε 16 σελίδες

Αποκλειστικός Πωλείται
100 000 € 3703 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51431
  • Εμβαδόν 27 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Επένδυση Πωλείται
745 000 € 735 000 € 5250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60831
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Επένδυση Πωλείται
47 000 000 € 9 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61874
  • Εμβαδόν 4785000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8 m
Επένδυση Πωλείται
85 000 € 2179 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65971
  • Εμβαδόν 39 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Επένδυση Πωλείται
900 000 € 3000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34505
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Επένδυση Πωλείται
560 000 € 2545 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61534
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Επένδυση Πωλείται
495 000 € 6875 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58323
  • Εμβαδόν 72 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Επένδυση Πωλείται
1 860 000 € 4087 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11421
  • Εμβαδόν 455 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Επένδυση Πωλείται
800 000 € 740 000 € 1973 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56999
  • Εμβαδόν 375 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3800 m
Επένδυση Πωλείται
450 000 € 397 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43891
  • Εμβαδόν 1133 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο