194 ακίνητα σε 13 σελίδες

Προτεινόμενo Πωλείται
383 000 € 1702 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25568
  • Εμβαδόν 225 m²
Προτεινόμενo Πωλείται
4 550 000 € 5055 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36883
  • Εμβαδόν 900 m²
  • Αριθμός δωματίων 10
Πωλείται
800 000 € 4444 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36900
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
150 000 € 1363 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37632
  • Εμβαδόν 110 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
165 000 € 1122 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37633
  • Εμβαδόν 147 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
210 000 € 1555 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37670
  • Εμβαδόν 135 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
535 000 € 1981 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 15853
  • Εμβαδόν 270 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 60000 m
Πωλείται
415 000 € 3051 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19718
  • Εμβαδόν 136 m²
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 23031
  • Εμβαδόν 110 m²
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 23033
  • Εμβαδόν 139 m²
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 23122
  • Εμβαδόν 228 m²
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 23219
  • Εμβαδόν 368 m²
Πωλείται
239 000 € 245 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25679
  • Εμβαδόν 972 m²
Πωλείται
257 050 € 213 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25685
  • Εμβαδόν 1204 m²
Πωλείται
267 550 € 213 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25714
  • Εμβαδόν 1253 m²

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο