Πωλείται - Γη 298 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός Λεμεσός
210 000 €
704 €/m²
Property 53062 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 120
  • Απόσταση από θάλασσα: 1400 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 65 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 298 μ² στη Λεμεσό.

Πωλείται
296 280 € 360 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23399
  • Εμβαδόν 823 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
270 000 € 409 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26338
  • Εμβαδόν 660 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
250 000 € 666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32169
  • Εμβαδόν 375 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
180 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32659
  • Εμβαδόν 4682 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
300 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 35277
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
200 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37445
  • Εμβαδόν 12000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5500 m
Πωλείται
220 000 € 15 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39844
  • Εμβαδόν 14400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 21000 m
Πωλείται
250 000 € 478 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39901
  • Εμβαδόν 523 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
250 000 € 420 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39908
  • Εμβαδόν 595 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
220 000 € 180 000 € 139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40527
  • Εμβαδόν 1293 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο