Πωλείται - Γη 2927 μ² στη Λευκωσία

Ελλάδα Κύπρος Λευκωσία Λευκωσία - κέντρο
195 000 €
66 €/m²
Property 53164 photo 1
Property 53164 photo 2
Property 53164 photo 3
Property 53164 photo 4

Χαρακτηριστικά

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 2927 μ² στη Λευκωσία.

Πωλείται
239 000 € 245 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25679
  • Εμβαδόν 972 m²
Πωλείται
257 050 € 213 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25685
  • Εμβαδόν 1204 m²
Πωλείται
267 550 € 213 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25714
  • Εμβαδόν 1253 m²
Πωλείται
267 550 € 213 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25715
  • Εμβαδόν 1255 m²
Πωλείται
167 800 € 259 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25716
  • Εμβαδόν 647 m²
Πωλείται
164 650 € 258 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25718
  • Εμβαδόν 636 m²
Πωλείται
265 000 € 681 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 27189
  • Εμβαδόν 389 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
250 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46483
  • Εμβαδόν 9309 m²
Πωλείται
164 500 € 313 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49151
  • Εμβαδόν 524 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 45000 m
Πωλείται
225 000 € 101 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51667
  • Εμβαδόν 2221 m²

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο