Πωλείται - Γη 17057 μ² στη Λευκωσία

Ελλάδα Κύπρος Λευκωσία Λευκωσία - κέντρο
160 000 €
9 €/m²
Property 58700 photo 1
Property 58700 photo 2
Property 58700 photo 3

Χαρακτηριστικά

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 17057 μ² στη Λευκωσία.

Πωλείται
239 000 € 245 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25679
  • Εμβαδόν 972 m²
Πωλείται
225 000 € 101 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51667
  • Εμβαδόν 2221 m²
Πωλείται
205 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52119
  • Εμβαδόν 7358 m²
Πωλείται
205 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52120
  • Εμβαδόν 7358 m²
Πωλείται
195 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53164
  • Εμβαδόν 2927 m²
Πωλείται
215 000 € 15 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57545
  • Εμβαδόν 13713 m²
Πωλείται
180 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58638
  • Εμβαδόν 6355 m²
Πωλείται
180 000 € 15 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58828
  • Εμβαδόν 11299 m²
Πωλείται
175 000 € 293 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59367
  • Εμβαδόν 597 m²
Πωλείται
180 000 € 321 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59368
  • Εμβαδόν 560 m²

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο