Πωλείται - Γη 2156 μ² στη Λευκωσία

Ελλάδα Κύπρος Λευκωσία Λευκωσία - κέντρο
170 000 €
78 €/m²
Property 57596 photo 1
Property 57596 photo 2
Property 57596 photo 3
Property 57596 photo 4
Property 57596 photo 5

Χαρακτηριστικά

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 2156 μ² στη Λευκωσία.

Πωλείται
167 800 € 259 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25716
  • Εμβαδόν 647 m²
Πωλείται
164 650 € 258 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25718
  • Εμβαδόν 636 m²
Πωλείται
164 500 € 313 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49151
  • Εμβαδόν 524 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 45000 m
Πωλείται
165 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52761
  • Εμβαδόν 7358 m²
Πωλείται
160 000 € 34 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53163
  • Εμβαδόν 4701 m²
Πωλείται
180 000 € 84 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54504
  • Εμβαδόν 2119 m²
Πωλείται
170 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57596
  • Εμβαδόν 2156 m²
Πωλείται
180 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58638
  • Εμβαδόν 6355 m²
Πωλείται
160 000 € 9 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58700
  • Εμβαδόν 17057 m²
Πωλείται
150 000 € 107 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64921
  • Εμβαδόν 1392 m²

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο