Πωλείται - Γη 4701 μ² στη Λευκωσία

Ελλάδα Κύπρος Λευκωσία Λευκωσία - κέντρο
160 000 €
34 €/m²
Property 53163 photo 1
Property 53163 photo 2
Property 53163 photo 3
Property 53163 photo 4
Property 53163 photo 5
Property 53163 photo 6

Χαρακτηριστικά

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4701 μ² στη Λευκωσία.

Πωλείται
164 650 € 258 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25718
  • Εμβαδόν 636 m²
Πωλείται
164 500 € 313 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49151
  • Εμβαδόν 524 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 45000 m
Πωλείται
225 000 € 101 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51667
  • Εμβαδόν 2221 m²
Πωλείται
145 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51689
  • Εμβαδόν 4140 m²
Πωλείται
205 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52119
  • Εμβαδόν 7358 m²
Πωλείται
205 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52120
  • Εμβαδόν 7358 m²
Πωλείται
165 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52761
  • Εμβαδόν 7358 m²
Πωλείται
160 000 € 34 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53163
  • Εμβαδόν 4701 m²
Πωλείται
195 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53164
  • Εμβαδόν 2927 m²
Πωλείται
180 000 € 84 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54504
  • Εμβαδόν 2119 m²

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο