Πωλείται - Γη 594 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
200 000 €
336 €/m²
Property 42293 photo 1
Property 42293 photo 2
  • κωδικος αντικειμενου 42293
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Γη
  • Έκταση οικοπέδου 594 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 5000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 46 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 594 μ² στη Λεμεσό. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα.

Τοποθεσία