Πωλείται - Γη 7916 μ² στη Λευκωσία

Ελλάδα Κύπρος Λευκωσία
380 000 €
48 €/m²
Property 51666 photo 1
Property 51666 photo 2
Property 51666 photo 3
Property 51666 photo 4
Property 51666 photo 5
Property 51666 photo 6
Property 51666 photo 7
Property 51666 photo 8
Property 51666 photo 9
Property 51666 photo 10
Property 51666 photo 11
Property 51666 photo 12
Property 51666 photo 13
Property 51666 photo 14
  • κωδικος αντικειμενου 51666
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Γη
  • Έκταση οικοπέδου 7916 m²

Πωλείται
342 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46320
  • Εμβαδόν 5017 m²
Πωλείται
324 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46357
  • Εμβαδόν 31773 m²
Πωλείται
530 000 € 740 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51665
  • Εμβαδόν 716 m²
Πωλείται
380 000 € 48 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51666
  • Εμβαδόν 7916 m²
Πωλείται
425 000 € 11 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51683
  • Εμβαδόν 36930 m²
Πωλείται
420 000 € 586 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52703
  • Εμβαδόν 716 m²
Πωλείται
350 000 € 107 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56123
  • Εμβαδόν 3243 m²
Πωλείται
355 000 € 19 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58617
  • Εμβαδόν 18517 m²
Πωλείται
320 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58723
  • Εμβαδόν 31952 m²
Πωλείται
319 000 € 612 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63674
  • Εμβαδόν 521 m²

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο