Πωλείται - Γη 15639 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός Μοναγρούλλι
515 000 €
32 €/m²
Property 48667 photo 1
Property 48667 photo 2
Property 48667 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 6000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 10 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 39 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 15639 μ² στη Λεμεσό. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
450 000 € 150 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32660
  • Εμβαδόν 3000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
600 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35208
  • Εμβαδόν 12041 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
650 000 € 940 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36217
  • Εμβαδόν 691 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4300 m
Πωλείται
550 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37738
  • Εμβαδόν 7700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
500 000 € 20 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38231
  • Εμβαδόν 24500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
740 000 € 70 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38723
  • Εμβαδόν 10554 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
520 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39811
  • Εμβαδόν 11811 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
600 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39848
  • Εμβαδόν 12041 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
650 000 € 764 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41153
  • Εμβαδόν 850 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
715 000 € 106 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42294
  • Εμβαδόν 6689 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο