Πωλείται - Γη 1004 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός Άγιος Τύχωνας
395 000 €
393 €/m²
Property 53124 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 30
  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 65 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1004 μ² στη Λεμεσό.

Πωλείται
570 350 € 550 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23396
  • Εμβαδόν 1037 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
458 500 € 500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23397
  • Εμβαδόν 917 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
358 000 € 400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23398
  • Εμβαδόν 895 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
580 500 € 500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23400
  • Εμβαδόν 1161 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
379 753 € 437 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23405
  • Εμβαδόν 869 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
352 400 € 400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23407
  • Εμβαδόν 881 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
350 000 € 391 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23408
  • Εμβαδόν 895 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
440 000 € 696 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26337
  • Εμβαδόν 632 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
330 000 € 1284 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 27147
  • Εμβαδόν 257 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
450 000 € 450 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 28899
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο