Πωλείται - Γη 752 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός Ύψωνας
315 000 €
418 €/m²
Property 53057 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 80
  • Απόσταση από θάλασσα: 5000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 65 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 752 μ² στη Λεμεσό.

Πωλείται
296 280 € 360 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23399
  • Εμβαδόν 823 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
379 753 € 437 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23405
  • Εμβαδόν 869 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
352 400 € 400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23407
  • Εμβαδόν 881 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
350 000 € 391 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23408
  • Εμβαδόν 895 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
440 000 € 696 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26337
  • Εμβαδόν 632 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
270 000 € 409 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26338
  • Εμβαδόν 660 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
330 000 € 1284 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 27147
  • Εμβαδόν 257 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
450 000 € 450 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 28899
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
450 000 € 150 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32660
  • Εμβαδόν 3000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
300 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 35277
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο