Πωλείται - Γη 11299 μ² στη Λευκωσία

Ελλάδα Κύπρος Λευκωσία Λευκωσία - κέντρο
180 000 €
15 €/m²
Property 58828 photo 1
Property 58828 photo 2
Property 58828 photo 3
Property 58828 photo 4

Χαρακτηριστικά

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 11299 μ² στη Λευκωσία.

Πωλείται
160 000 € 34 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53163
  • Εμβαδόν 4701 m²
Πωλείται
195 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53164
  • Εμβαδόν 2927 m²
Πωλείται
180 000 € 84 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54504
  • Εμβαδόν 2119 m²
Πωλείται
215 000 € 15 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57545
  • Εμβαδόν 13713 m²
Πωλείται
206 400 € 5 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57595
  • Εμβαδόν 37460 m²
Πωλείται
170 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57596
  • Εμβαδόν 2156 m²
Πωλείται
180 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58638
  • Εμβαδόν 6355 m²
Πωλείται
210 000 € 18 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58687
  • Εμβαδόν 11295 m²
Πωλείται
245 000 € 19 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58699
  • Εμβαδόν 12444 m²
Πωλείται
160 000 € 9 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58700
  • Εμβαδόν 17057 m²

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο