Property 46483 photo 1
Property 46483 photo 2
Property 46483 photo 3
Property 46483 photo 4

Πωλείται
239 000 € 245 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25679
  • Εμβαδόν 972 m²
Πωλείται
257 050 € 213 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25685
  • Εμβαδόν 1204 m²
Πωλείται
267 550 € 213 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25714
  • Εμβαδόν 1253 m²
Πωλείται
267 550 € 213 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25715
  • Εμβαδόν 1255 m²
Πωλείται
265 000 € 681 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 27189
  • Εμβαδόν 389 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
342 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46320
  • Εμβαδόν 5017 m²
Πωλείται
324 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46357
  • Εμβαδόν 31773 m²
Πωλείται
250 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46483
  • Εμβαδόν 9309 m²
Πωλείται
225 000 € 101 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51667
  • Εμβαδόν 2221 m²
Πωλείται
245 000 € 19 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58699
  • Εμβαδόν 12444 m²

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο