Πωλείται - Γη 18000 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
260 000 €
14 €/m²
Property 42081 photo 1
Property 42081 photo 2
Property 42081 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 42081
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Γη
  • Έκταση οικοπέδου 18000 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 15000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 9 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 70 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 18000 μ² στη Λεμεσό. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
364 950 € 450 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23393
  • Εμβαδόν 811 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
358 000 € 400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23398
  • Εμβαδόν 895 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
296 280 € 360 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23399
  • Εμβαδόν 823 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
379 753 € 437 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23405
  • Εμβαδόν 869 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
352 400 € 400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23407
  • Εμβαδόν 881 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
350 000 € 391 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23408
  • Εμβαδόν 895 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
270 000 € 409 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26338
  • Εμβαδόν 660 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
330 000 € 1284 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 27147
  • Εμβαδόν 257 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
250 000 € 666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32169
  • Εμβαδόν 375 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
300 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 35277
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο