Πωλείται - Γη 2119 μ² στη Λευκωσία

Ελλάδα Κύπρος Λευκωσία Λευκωσία - κέντρο
180 000 €
84 €/m²
Property 54504 photo 1
Property 54504 photo 2
Property 54504 photo 3
Property 54504 photo 4
Property 54504 photo 5

Χαρακτηριστικά

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 2119 μ² στη Λευκωσία.

Πωλείται
239 000 € 245 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25679
  • Εμβαδόν 972 m²
Πωλείται
257 050 € 213 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25685
  • Εμβαδόν 1204 m²
Πωλείται
267 550 € 213 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25714
  • Εμβαδόν 1253 m²
Πωλείται
267 550 € 213 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25715
  • Εμβαδόν 1255 m²
Πωλείται
265 000 € 681 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 27189
  • Εμβαδόν 389 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
250 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46483
  • Εμβαδόν 9309 m²
Πωλείται
225 000 € 101 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51667
  • Εμβαδόν 2221 m²
Πωλείται
205 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52119
  • Εμβαδόν 7358 m²
Πωλείται
205 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52120
  • Εμβαδόν 7358 m²
Πωλείται
195 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53164
  • Εμβαδόν 2927 m²

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο