Πωλείται - Γη 16545 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός Λεμεσός
205 000 €
12 €/m²
Property 52706 photo 1
Property 52706 photo 2
Property 52706 photo 3

Χαρακτηριστικά

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 16545 μ² στη Λεμεσό.

Πωλείται
220 000 € 15 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39844
  • Εμβαδόν 14400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 21000 m
Πωλείται
250 000 € 478 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39901
  • Εμβαδόν 523 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
250 000 € 420 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39908
  • Εμβαδόν 595 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
220 000 € 180 000 € 139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40527
  • Εμβαδόν 1293 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
260 000 € 14 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42081
  • Εμβαδόν 18000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
200 000 € 365 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42291
  • Εμβαδόν 547 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
200 000 € 362 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42292
  • Εμβαδόν 551 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
200 000 € 336 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42293
  • Εμβαδόν 594 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
300 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43792
  • Εμβαδόν 2385 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Προτεινόμενo Πωλείται
280 000 € 119 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47703
  • Εμβαδόν 2342 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο