Πωλείται - Γη 762 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός Μέσα Γειτονιά
460 000 €
603 €/m²
Property 53061 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 90
  • Απόσταση από θάλασσα: 4000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 65 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 762 μ² στη Λεμεσό.

Πωλείται
424 800 € 480 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23394
  • Εμβαδόν 885 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
570 350 € 550 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23396
  • Εμβαδόν 1037 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
458 500 € 500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23397
  • Εμβαδόν 917 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
580 500 € 500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23400
  • Εμβαδόν 1161 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
379 753 € 437 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23405
  • Εμβαδόν 869 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
440 000 € 696 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26337
  • Εμβαδόν 632 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
450 000 € 450 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 28899
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
590 000 € 1008 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32170
  • Εμβαδόν 585 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
450 000 € 150 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32660
  • Εμβαδόν 3000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
600 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35208
  • Εμβαδόν 12041 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο