Πωλείται - Γη 12041 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
600 000 €
49 €/m²
Property 39848 photo 1
Property 39848 photo 2
Property 39848 photo 3
Property 39848 photo 4
  • κωδικος αντικειμενου 39848
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Γη
  • Έκταση οικοπέδου 12041 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1600 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 19 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 12041 μ² στη Λεμεσό. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Προσφέρει θέα στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
570 350 € 550 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23396
  • Εμβαδόν 1037 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
580 500 € 500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23400
  • Εμβαδόν 1161 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
794 556 € 378 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23403
  • Εμβαδόν 2102 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
750 000 € 115 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23781
  • Εμβαδόν 6500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3700 m
Πωλείται
750 000 € 143 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 28896
  • Εμβαδόν 5217 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
590 000 € 1008 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32170
  • Εμβαδόν 585 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
780 000 € 760 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32523
  • Εμβαδόν 1026 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
600 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35208
  • Εμβαδόν 12041 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
650 000 € 940 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36217
  • Εμβαδόν 691 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4300 m
Πωλείται
825 000 € 191 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37479
  • Εμβαδόν 4300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο