420 000 €
586 €/m²
Property 52703 photo 1
Property 52703 photo 2
Property 52703 photo 3
Property 52703 photo 4
Property 52703 photo 5
Property 52703 photo 6
Property 52703 photo 7

Χαρακτηριστικά

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 716 μ² στη Λευκωσία.

Πωλείται
342 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46320
  • Εμβαδόν 5017 m²
Πωλείται
530 000 € 740 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51665
  • Εμβαδόν 716 m²
Πωλείται
380 000 € 48 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51666
  • Εμβαδόν 7916 m²
Πωλείται
590 000 € 29 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51678
  • Εμβαδόν 19910 m²
Πωλείται
425 000 € 11 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51683
  • Εμβαδόν 36930 m²
Πωλείται
600 000 € 97 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51701
  • Εμβαδόν 6180 m²
Πωλείται
420 000 € 586 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52703
  • Εμβαδόν 716 m²
Πωλείται
510 000 € 82 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52767
  • Εμβαδόν 6180 m²
Πωλείται
350 000 € 107 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56123
  • Εμβαδόν 3243 m²
Πωλείται
355 000 € 19 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58617
  • Εμβαδόν 18517 m²

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο