Πωλείται - Γη 2342 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός Πύργος
280 000 €
119 €/m²
Property 47703 photo 1
Property 47703 photo 2
Property 47703 photo 3
Property 47703 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 60
  • Απόσταση από θάλασσα: 5000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 92 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 2342 μ² στη Λεμεσό. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
352 400 € 400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23407
  • Εμβαδόν 881 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
350 000 € 391 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23408
  • Εμβαδόν 895 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
270 000 € 409 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26338
  • Εμβαδόν 660 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
330 000 € 1284 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 27147
  • Εμβαδόν 257 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
250 000 € 666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32169
  • Εμβαδόν 375 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
300 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 35277
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
400 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 35278
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
340 000 € 92 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35955
  • Εμβαδόν 3679 m²
Πωλείται
250 000 € 478 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39901
  • Εμβαδόν 523 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
250 000 € 420 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39908
  • Εμβαδόν 595 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο