Πωλείται - Διαμέρισμα 136 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41426 photo 1
Property 41426 photo 2
Property 41426 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41426
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 136 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ

Πωλείται
334 000 € 3150 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39251
  • Εμβαδόν 106 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
588 000 € 3607 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39253
  • Εμβαδόν 163 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
930 000 € 3750 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39254
  • Εμβαδόν 248 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
827 000 € 6511 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39432
  • Εμβαδόν 127 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
1 059 000 € 6266 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39433
  • Εμβαδόν 169 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 221 000 € 7182 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39435
  • Εμβαδόν 170 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 431 000 € 7119 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39436
  • Εμβαδόν 201 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
550 000 € 3928 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39670
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
690 000 € 4312 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39672
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
560 000 € 3456 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39751
  • Εμβαδόν 162 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο