Πωλείται - Διαμέρισμα 100 μ² στη Λάρνακα

Ελλάδα Κύπρος Λάρνακα Αραδίππου
190 000 €
1900 €/m²
Property 52137 photo 1
Property 52137 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Όροφος: 1 ος ορ.
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 2900 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 11 χλμ

Πωλείται
253 800 € 4880 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40285
  • Εμβαδόν 52 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
216 000 € 4000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45658
  • Εμβαδόν 54 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
259 200 € 2178 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45660
  • Εμβαδόν 119 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
210 000 € 2164 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46190
  • Εμβαδόν 97 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
280 000 € 2105 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46191
  • Εμβαδόν 133 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
215 000 € 2287 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48326
  • Εμβαδόν 94 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
275 000 € 2894 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49671
  • Εμβαδόν 95 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
230 000 € 1949 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52184
  • Εμβαδόν 118 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
230 000 € 3484 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55971
  • Εμβαδόν 66 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
250 000 € 2450 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56141
  • Εμβαδόν 102 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο