Πωλείται - Διαμέρισμα 306 μ² στη Πάφο

Ελλάδα Κύπρος Πάφος Πάφος - κέντρο
280 000 €
915 €/m²
Property 63204 photo 1
Property 63204 photo 2
Property 63204 photo 3
Property 63204 photo 4

Χαρακτηριστικά

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 306 τ.μ στη Πάφο. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση.

Τοποθεσία