Πωλείται - Διαμέρισμα 105 μ² στη Λευκωσία

Ελλάδα Κύπρος Λευκωσία
270 000 €
2571 €/m²
Property 52129 photo 1
  • κωδικος αντικειμενου 52129
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 105 m²
  • Περιοχή Nicosia
  • Τοποθεσία Λευκωσία (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 3

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 33000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 47 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ

Περιγραφή

Τοποθεσία