Πωλείται - Διαμέρισμα 145 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41398 photo 1
Property 41398 photo 2
Property 41398 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41398
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 145 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 51 χλμ

Πωλείται
2 500 000 € 12690 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45147
  • Εμβαδόν 197 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
3 950 000 € 22571 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45149
  • Εμβαδόν 175 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
550 000 € 7142 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45387
  • Εμβαδόν 77 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
1 550 000 € 6595 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45442
  • Εμβαδόν 235 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
735 000 € 4016 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45561
  • Εμβαδόν 183 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
950 000 € 4077 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45562
  • Εμβαδόν 233 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
355 000 € 4437 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45572
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
650 000 € 3282 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45573
  • Εμβαδόν 198 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
790 000 € 2791 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45676
  • Εμβαδόν 283 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
850 000 € 4047 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45693
  • Εμβαδόν 210 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο