Πωλείται - Διαμέρισμα 66 μ² στη Λάρνακα

Ελλάδα Κύπρος Λάρνακα
Τιμή από 230 000 €
3485 €/m²
Property 55971 photo 1
Property 55971 photo 2
Property 55971 photo 3
Property 55971 photo 4
Property 55971 photo 5
Property 55971 photo 6
Property 55971 photo 7
Property 55971 photo 8
Property 55971 photo 9
Property 55971 photo 10
Property 55971 photo 11
Property 55971 photo 12
  • κωδικος αντικειμενου 55971
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 66 m²
  • Περιοχή Larnaka
  • Τοποθεσία Λάρνακα (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 2

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 9
  • Όροφος: Ανώγειο
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 50 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 5 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Διπλά τζάμια
  • Πολυτελές Σπίτι (Lux)

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 66 τ.μ στη Λάρνακα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στη θάλασσα.Διαθέτει θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα. Το ακίνητο υπόκειται σε ΦΠΑ.

Τοποθεσία