Πωλείται - Γη στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
400 000 €
500 €/m²
Property 35278 photo 1
Property 35278 photo 2
Property 35278 photo 3
Property 35278 photo 4
Property 35278 photo 5
Property 35278 photo 6
Property 35278 photo 7
  • κωδικος αντικειμενου 35278
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Γη
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 90
  • Απόσταση από θάλασσα: 5000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 50 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 0 μ² στη Λεμεσό. Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
590 000 € 1008 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32170
  • Εμβαδόν 585 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
450 000 € 150 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32660
  • Εμβαδόν 3000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
400 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 35278
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
340 000 € 92 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35955
  • Εμβαδόν 3679 m²
Πωλείται
550 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37738
  • Εμβαδόν 7700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
500 000 € 20 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38231
  • Εμβαδόν 24500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
520 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39811
  • Εμβαδόν 11811 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
500 000 € 609 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45007
  • Εμβαδόν 821 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
530 000 € 581 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45858
  • Εμβαδόν 911 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
515 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48667
  • Εμβαδόν 15639 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο