Πωλείται - Γη 611 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός Μέσα Γειτονιά
490 000 €
801 €/m²
Property 53060 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 90
  • Απόσταση από θάλασσα: 5200 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 65 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 611 μ² στη Λεμεσό.

Πωλείται
613 600 € 650 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23380
  • Εμβαδόν 944 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
445 050 € 450 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23382
  • Εμβαδόν 989 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
414 800 € 400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23385
  • Εμβαδόν 1037 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
653 250 € 650 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23386
  • Εμβαδόν 1005 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
616 850 € 650 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23387
  • Εμβαδόν 949 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
424 800 € 480 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23394
  • Εμβαδόν 885 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
570 350 € 550 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23396
  • Εμβαδόν 1037 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
458 500 € 500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23397
  • Εμβαδόν 917 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
580 500 € 500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23400
  • Εμβαδόν 1161 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
440 000 € 696 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26337
  • Εμβαδόν 632 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο