Πωλείται - Γη 1033 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
134 290 €
130 €/m²
Property 32521 photo 1
  • κωδικος αντικειμενου 32521
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Γη
  • Έκταση οικοπέδου 1033 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 15000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 14 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 45 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1033 μ² στη Λεμεσό. Προσφέρει θέα στο βουνό.

Τοποθεσία