Πωλείται - Διαμέρισμα 187 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 23056 photo 1
Property 23056 photo 2
Property 23056 photo 3
Property 23056 photo 4
Property 23056 photo 5
Property 23056 photo 6
Property 23056 photo 7
Property 23056 photo 8
Property 23056 photo 9
Property 23056 photo 10
Property 23056 photo 11
Property 23056 photo 12
Property 23056 photo 13
Property 23056 photo 14
  • κωδικος αντικειμενου 23056
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 187 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Απόσταση από θάλασσα: 50 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 51 χλμ

Πωλείται
495 000 € 9900 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46550
  • Εμβαδόν 50 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
531 508 € 4392 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46828
  • Εμβαδόν 121 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
748 580 € 4678 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46829
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
648 000 € 3724 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46927
  • Εμβαδόν 174 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
974 000 € 5975 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46932
  • Εμβαδόν 163 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
520 000 € 4642 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46938
  • Εμβαδόν 112 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
720 000 € 4556 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46939
  • Εμβαδόν 158 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
550 000 € 5670 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46944
  • Εμβαδόν 97 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
470 000 € 3481 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47015
  • Εμβαδόν 135 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
1 250 000 € 7530 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47028
  • Εμβαδόν 166 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο