Πωλείται - Διαμέρισμα 58 μ² στη Λάρνακα

Ελλάδα Κύπρος Λάρνακα Αραδίππου
140 000 €
2414 €/m²
Property 52139 photo 1
Property 52139 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Όροφος: Ανώγειο
  • Αριθμός δωματίων: 1
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 3000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 11 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 11 χλμ

Πωλείται
145 000 € 1883 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18037
  • Εμβαδόν 77 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
170 000 € 1847 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30320
  • Εμβαδόν 92 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
206 000 € 2821 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37028
  • Εμβαδόν 73 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
182 400 € 4053 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45657
  • Εμβαδόν 45 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
189 000 € 2362 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46113
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
170 000 € 1683 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47072
  • Εμβαδόν 101 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
140 000 € 2413 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52139
  • Εμβαδόν 58 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
173 000 € 2246 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56426
  • Εμβαδόν 77 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
162 000 € 3306 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56428
  • Εμβαδόν 49 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
162 000 € 3306 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56429
  • Εμβαδόν 49 m²
  • Αριθμός δωματίων 1

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο