Πωλείται - Διαμέρισμα 108 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
380 000 €
3519 €/m²
Property 52358 photo 1
Property 52358 photo 2
Property 52358 photo 3
Property 52358 photo 4
Property 52358 photo 5
  • κωδικος αντικειμενου 52358
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 108 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 3

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2023
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 70 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ

Περιγραφή

Τοποθεσία