1 250 000 €
405 €/m²
Property 66154 photo 1
Property 66154 photo 2
Property 66154 photo 3
Property 66154 photo 4
Property 66154 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,8

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 3080 μ² στα περίχωρα Θεσσαλονίκης. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει κτίσμα, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα.

Πωλείται
1 400 000 € 166 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8337
  • Εμβαδόν 8400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
1 280 000 € 352 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8840
  • Εμβαδόν 3634 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
1 200 000 € 700 000 € 105 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11271
  • Εμβαδόν 6660 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
1 300 000 € 216 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20480
  • Εμβαδόν 6000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
1 200 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31700
  • Εμβαδόν 16000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3400 m
Πωλείται
1 300 000 € 108 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47476
  • Εμβαδόν 12000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
1 300 000 € 702 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58311
  • Εμβαδόν 1850 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
1 200 000 € 171 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63661
  • Εμβαδόν 7000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
1 300 000 € 260 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 66085
  • Εμβαδόν 5000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
1 250 000 € 405 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 66154
  • Εμβαδόν 3080 m²

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο