1 300 000 €
260 €/m²
Property 66085 photo 1
Property 66085 photo 2
Property 66085 photo 3
Property 66085 photo 4
Property 66085 photo 5
Property 66085 photo 6
Property 66085 photo 7
Property 66085 photo 8
Property 66085 photo 9
Property 66085 photo 10
Property 66085 photo 11
Property 66085 photo 12

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 4000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 10 χλμ

Περιγραφή

Κύρια χαρακτηριστικά αγροτεμαχίου:

  • Θέα: Ανεμπόδιστη πανοραμική θέα προς τον Θερμαϊκό και τη Θεσσαλονίκη
  • Τοποθεσία: Σε ήσυχη και προνομιακή οικιστική περιοχή με βίλες και σύγχρονες μονοκατοικίες
  • Ελαιώνας: Το αγροτεμάχιο διαθέτει 50 παραγωγικά ελαιόδεντρα, δημιουργώντας αυθεντική μεσογειακή ατμόσφαιρα
  • Δόμηση: Άρτιο και οικοδομήσιμο, κατάλληλο για κατοικία υψηλών προδιαγραφών
  • Πρόσβαση: Εύκολη και άμεση πρόσβαση σε βασικούς οδικούς άξονες, σχολεία, καθώς και στις αγορές Πανοράματος και Θέρμης

Πωλείται
1 400 000 € 166 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8337
  • Εμβαδόν 8400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
1 280 000 € 352 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8840
  • Εμβαδόν 3634 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
1 200 000 € 700 000 € 105 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11271
  • Εμβαδόν 6660 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
1 100 000 € 94 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13510
  • Εμβαδόν 11600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
1 300 000 € 216 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20480
  • Εμβαδόν 6000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 22203
  • Εμβαδόν 2474 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 177 m
Πωλείται
1 650 000 € 110 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22864
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
1 200 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31700
  • Εμβαδόν 16000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3400 m
Πωλείται
1 500 000 € 214 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38153
  • Εμβαδόν 7000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
1 300 000 € 108 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47476
  • Εμβαδόν 12000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο