1 300 000 €
702 €/m²
Property 58311 photo 1
Property 58311 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,8
  • Απόσταση από θάλασσα: 2500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 3 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1850 μ² στα περίχωρα Θεσσαλονίκης. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης.

Πωλείται
1 400 000 € 166 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8337
  • Εμβαδόν 8400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
1 280 000 € 352 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8840
  • Εμβαδόν 3634 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
1 200 000 € 700 000 € 105 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11271
  • Εμβαδόν 6660 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
1 300 000 € 216 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20480
  • Εμβαδόν 6000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
1 650 000 € 110 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22864
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
1 200 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31700
  • Εμβαδόν 16000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3400 m
Πωλείται
1 500 000 € 214 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38153
  • Εμβαδόν 7000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
1 300 000 € 108 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47476
  • Εμβαδόν 12000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
1 500 000 € 312 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56232
  • Εμβαδόν 4800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
1 500 000 € 272 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56398
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 70 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο