Property 65844 photo 1
Property 65844 photo 2
Property 65844 photo 3
Property 65844 photo 4
Property 65844 photo 5
Property 65844 photo 6
Property 65844 photo 7
Property 65844 photo 8
Property 65844 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Έτος κατασκευής: 1957
  • Έτος ανακαίνισης: 2010
  • Αριθμός δωματίων: 6
  • Κατασκευή: Παλαιά κατασκευή
  • Επίπεδα: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3

Υπηρεσίες

  • τζάκι
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται κτίριο έκτασης 419 τ.μ στην Αθήνα. Το κτίριο αποτελείται από 4 επίπεδα. Το ημιυπόγειο αποτελείται από Το ισόγειο αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα μπάνιο. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα μπάνιο. Η σοφίτα αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, ένα ντούζ, ένα γραφείο. Το κτίριο έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει πανοραμική θέα στην πόλη.Διαθέτει τζάκι, θέρμανση.

Κτήριο Κατοικιών 419,20 τ.μ. – Γκάζι, Αθήνα

Διατίθεται προς πώληση αυτοτελές κτήριο κατοικιών συνολικής επιφάνειας 419,20 τ.μ., σε οικόπεδο 369,02 τ.μ., στην ιδιαίτερα αναπτυσσόμενη περιοχή του Γκάζι.

Πρόκειται για ακίνητο με πολλαπλές δυνατότητες αξιοποίησης, ιδανικό για επενδυτές που αναζητούν απόδοση μέσω εκμετάλλευσης κατοικιών ή μετατροπής σε τουριστικό κατάλυμα.

🏢 🔹 Ανάλυση Ακινήτου

• Υπόγειο: 119,95 τ.μ. (ανεξάρτητος χώρος)

• Ισόγειο διαμέρισμα: 110,71 τ.μ. (σαλόνι-τραπεζαρία, 1 ΥΔ, 1 λουτρό)

• Διαμέρισμα Α’ ορόφου: 113,01 τ.μ. (σαλόνι-τραπεζαρία, κουζίνα, 2 ΥΔ, 1 λουτρό)

• Δώμα: 34,86 τ.μ. (γραφείο, 1 ΥΔ, 1 λουτρό)

• Ισόγειο βοηθητικό κτίσμα: 40,67 τ.μ. (κουζίνα, 2 ΥΔ, WC)

🛏 🔹 Συνολικά Χαρακτηριστικά

• Συνολικά υπνοδωμάτια: 6

• Συνολικά λουτρά / WC: 4

• Επίπεδα: 3

• Επιφάνεια οικοπέδου: 369,02 τ.μ.

• Έτος κατασκευής: 1957

• Τελευταία ανακαίνιση: 2010

• Ενεργειακή κατηγορία: Η

⚙️ 🔹 Χαρακτηριστικά & Δυνατότητες

• Αυτοτελές κτήριο με ανεξάρτητες ενότητες

• Δυνατότητα δημιουργίας πολλαπλών κατοικιών ή επαγγελματικών χώρων

• Κατάλληλο για boutique apartments ή τουριστική εκμετάλλευση

• Ιδανικό για co-living ή επενδυτικό project

• Επιπλέον βοηθητικοί χώροι

📍 🔹 Τοποθεσία & Πρόσβαση

• Σε εξαιρετικά κομβικό σημείο στο Γκάζι

• Μόλις 100 μ. από την οδό Πειραιώς

• Μόλις 200 μ. από τη Λεωφόρο Κωνσταντινουπόλεως

• Άμεση πρόσβαση στο κέντρο της Αθήνας και σε βασικούς οδικούς άξονες

🎯 🔹 Ιδανικό για

• Επένδυση (short-term / long-term rental)

• Boutique hotel ή serviced apartments

• Μετατροπή σε σύγχρονο πολυκατοικιακό project

• Συνδυασμό κατοικιών και επαγγελματικών χρήσεων

Ένα ακίνητο υψηλής επενδυτικής αξίας, σε μία από τις πιο δυναμικές περιοχές της Αθήνας, με σημαντικές προοπτικές αξιοποίησης και υπεραξίας.

ΤΡΑΠΕΖΙΚΟ ΑΚΙΝΗΤΟ

Οι μεσιτικές αμοιβές διαφοροποιούνται.

Πριν την υπόδειξη παρακαλώ όπως ενημερωθείτε για αυτές από τους συνεργάτες της εταιρίας μας.

Πωλείται
990 000 € 830 000 € 2462 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11618
  • Εμβαδόν 337 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
850 000 € 2151 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62765
  • Εμβαδόν 395 m²
Πωλείται
960 000 € 2051 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47328
  • Εμβαδόν 468 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
680 000 € 1283 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58993
  • Εμβαδόν 530 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
700 000 € 1400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37149
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
1 150 000 € 2738 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36924
  • Εμβαδόν 420 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
750 000 € 1271 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38100
  • Εμβαδόν 590 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5500 m
Πωλείται
1 050 000 € 1750 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53238
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
680 000 € 1307 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23146
  • Εμβαδόν 520 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
980 000 € 1093 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60917
  • Εμβαδόν 896 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο