Property 60917 photo 1
Property 60917 photo 2
Property 60917 photo 3
Property 60917 photo 4
Property 60917 photo 5
Property 60917 photo 6
Property 60917 photo 7
Property 60917 photo 8
Property 60917 photo 9
Property 60917 photo 10

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1983
  • Έτος ανακαίνισης: 2023
  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Επίπεδα: 6
  • WCs: 4
  • Απόσταση από θάλασσα: 8500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 35 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται κτίριο έκτασης 896 τ.μ στην Αθήνα. Το κτίριο αποτελείται από 6 επίπεδα. Το υπόγειο αποτελείται από μία αποθήκη. Το ισόγειο αποτελείται από ένα WC, μία αποθήκη. Ο ημιόροφος αποτελείται από μία αποθήκη. Ο 1ος όροφος αποτελείται από μία κουζίνα, ένα WC, μία αποθήκη. Ο 2ος όροφος αποτελείται από ένα WC. Ο 3ος όροφος αποτελείται από ένα WC. Το κτίριο έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, θέρμανση, αποθήκη.

Πωλείται
980 000 € 1093 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60917
  • Εμβαδόν 896 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
1 400 000 € 3763 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33630
  • Εμβαδόν 372 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
1 150 000 € 1 060 000 € 4000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60937
  • Εμβαδόν 265 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
850 000 € 1057 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4943
  • Εμβαδόν 804 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
1 050 000 € 3500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54731
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
890 000 € 1207 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20539
  • Εμβαδόν 737 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
1 380 000 € 2029 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44026
  • Εμβαδόν 680 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4300 m
Πωλείται
985 000 € 1970 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58168
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Αριθμός δωματίων 10
Πωλείται
1 170 000 € 1700 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38779
  • Εμβαδόν 688 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο