990 000 € 830 000 €
2463 €/m²
Property 11618 photo 1
Property 11618 photo 2
Property 11618 photo 3
Property 11618 photo 4
Property 11618 photo 5
Property 11618 photo 6
Property 11618 photo 7
Property 11618 photo 8
Property 11618 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2011
  • Απόσταση από θάλασσα: 8000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 16 χλμ

Πωλείται
980 000 € 1093 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60917
  • Εμβαδόν 896 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
1 200 000 € 1883 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33765
  • Εμβαδόν 637 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
1 300 000 € 3051 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19115
  • Εμβαδόν 426 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
800 000 € 1156 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33981
  • Εμβαδόν 692 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
1 050 000 € 1750 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53238
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
1 100 000 € 950 000 € 2375 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59531
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
850 000 € 3068 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57672
  • Εμβαδόν 277 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
850 000 € 2151 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62765
  • Εμβαδόν 395 m²
Πωλείται
1 300 000 € 1444 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42693
  • Εμβαδόν 900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
850 000 € 1057 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4943
  • Εμβαδόν 804 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο