1 050 000 €
1750 €/m²
Property 53238 photo 1
Property 53238 photo 2
Property 53238 photo 3
Property 53238 photo 4
Property 53238 photo 5
Property 53238 photo 6
Property 53238 photo 7
Property 53238 photo 8
Property 53238 photo 9
Property 53238 photo 10
Property 53238 photo 11
Property 53238 photo 12
Property 53238 photo 13
Property 53238 photo 14
Property 53238 photo 15
Property 53238 photo 16
Property 53238 photo 17

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1985
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Απόσταση από θάλασσα: 9000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 30 χλμ

Υπηρεσίες

  • τζάκι

Περιγραφή

Το κτίριο βρίσκεται στην περιοχή Πολύγωνο.

Ανάλυση χώρων ακινήτου.

Υπόγειο 33τμ Βοηθητικοί Χώροι, Αποθήκη - WC

Ισόγειο 106τμ

1ος & 2ος όροφος 264τμ (132 ο καθένας) (2 x 2άρια - 2 x 3άρια)

3ος & 4ος Οροφος 168 Μεζονέτα (3 υ/δ (1 master)

Πωλείται
1 200 000 € 1929 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21525
  • Εμβαδόν 622 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 42668
  • Εμβαδόν 450 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
1 400 000 € 1037 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3326
  • Εμβαδόν 1350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
1 400 000 € 3763 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33630
  • Εμβαδόν 372 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
850 000 € 1057 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4943
  • Εμβαδόν 804 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
960 000 € 2051 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47328
  • Εμβαδόν 468 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
1 200 000 € 2142 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24415
  • Εμβαδόν 560 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
1 350 000 € 2076 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14131
  • Εμβαδόν 650 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
980 000 € 1093 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60917
  • Εμβαδόν 896 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
1 050 000 € 1750 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53238
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο