960 000 €
2051 €/m²
Property 47328 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 5000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 36 χλμ

Πωλείται
800 000 € 1156 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33981
  • Εμβαδόν 692 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
1 400 000 € 4666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23142
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
890 000 € 1207 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20539
  • Εμβαδόν 737 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
1 400 000 € 3763 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33630
  • Εμβαδόν 372 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
850 000 € 1049 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44408
  • Εμβαδόν 810 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
1 200 000 € 2608 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42118
  • Εμβαδόν 460 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15400 m
Πωλείται
1 150 000 € 2738 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36924
  • Εμβαδόν 420 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
1 300 000 € 1 100 000 € 2391 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9323
  • Εμβαδόν 460 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
850 000 € 1700 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61606
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο