130 000 €
255 €/m²
Property 65724 photo 1
Property 65724 photo 2
Property 65724 photo 3
Property 65724 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 11 χλμ

Περιγραφή

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΑΡΤΙΟ & ΟΙΚΟΔΟΜΗΣΙΜΟ ΣΤΟΝ ΒΡΑΧΟΚΗΠΟ

Μοναδική ευκαιρία για απόκτηση οικοπέδου σε μία από τις πιο όμορφες και ήσυχες περιοχές! Το ακίνητο είναι άρτιο και οικοδομήσιμο, με δυνατότητα δόμησης έως 120 τ.μ., επιπλέον υπογείων και βοηθητικών χώρων.

Απολαμβάνει απεριόριστη, ανεμπόδιστη θέα στο γαλάζιο – θάλασσα, βουνά και φυσικό τοπίο που προσφέρει ηρεμία και ιδιωτικότητα. Ιδανικό για κατασκευή εξοχικής ή μόνιμης κατοικίας.

✔ Εξαιρετική τοποθεσία

✔ Ήσυχη και προσεγμένη περιοχή

✔ Πανοραμική θέα

✔ Ιδανικό για επένδυση ή ιδιοκατοίκηση

Ένα ακίνητο που συνδυάζει φυσική ομορφιά και προοπτική αξίας.

Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε μαζί μας.

Πωλείται
160 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35264
  • Εμβαδόν 9800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
168 000 € 160 000 € 39 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35642
  • Εμβαδόν 4062 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
120 000 € 300 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35987
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9800 m
Πωλείται
108 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36055
  • Εμβαδόν 1433 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5600 m
Πωλείται
160 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36113
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9800 m
Πωλείται
110 000 € 90 000 € 36 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36122
  • Εμβαδόν 2445 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4400 m
Πωλείται
156 400 € 23 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36267
  • Εμβαδόν 6700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
175 000 € 86 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36801
  • Εμβαδόν 2034 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
192 000 € 375 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37042
  • Εμβαδόν 512 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
150 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37043
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο