1370 ακίνητα σε 92 σελίδες

Αποκλειστικός Πωλείται
579 000 € 4991 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57728
  • Εμβαδόν 116 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Αποκλειστικός Πωλείται
329 000 € 5222 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61267
  • Εμβαδόν 63 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Αποκλειστικός Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 61686
  • Εμβαδόν 308 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 226 m
Αποκλειστικός Πωλείται
195 000 € 4756 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61689
  • Εμβαδόν 41 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Αποκλειστικός Πωλείται
189 000 € 4395 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61690
  • Εμβαδόν 43 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Αποκλειστικός Πωλείται
385 000 € 4425 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61691
  • Εμβαδόν 87 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Αποκλειστικός Πωλείται
375 000 € 5514 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61692
  • Εμβαδόν 68 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Αποκλειστικός Πωλείται
910 000 € 6691 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62079
  • Εμβαδόν 136 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Αποκλειστικός Πωλείται
349 000 € 287 500 € 3506 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62168
  • Εμβαδόν 82 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Αποκλειστικός Πωλείται
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62907
  • Εμβαδόν 270 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Αποκλειστικός Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 63590
  • Εμβαδόν 528 m²
  • Αριθμός δωματίων 16
Αποκλειστικός Πωλείται
279 000 € 4292 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63851
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Αποκλειστικός Πωλείται
319 000 € 4907 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63936
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Αποκλειστικός Πωλείται
295 000 € 4538 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63940
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Αποκλειστικός Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 64575
  • Εμβαδόν 921 m²
  • Αριθμός δωματίων 15

Ακίνητα στην Κρήτη — Επενδύστε στο μεγαλύτερο νησί της Ελλάδας

Η Κρήτη, το μεγαλύτερο νησί της Ελλάδας, φημίζεται για τις εκπληκτικές παραλίες, τα ιστορικά ορόσημα και τα γραφικά χωριά της. Με σύγχρονες υποδομές, διεθνή αεροδρόμια, θέρετρα και ζωντανές πόλεις όπως το Ηράκλειο και τα Χανιά, η Κρήτη προσφέρει μια τέλεια ισορροπία τρόπου ζωής και επενδυτικών ευκαιριών. Οι αγοραστές μπορούν να επιλέξουν ανάμεσα σε παραθαλάσσιες βίλες, παραδοσιακά πέτρινα σπίτια ή μοντέρνα διαμερίσματα με εξαιρετικές δυνατότητες ενοικίασης. Ο τουρισμός οδηγεί σε ισχυρή ζήτηση, εξασφαλίζοντας σταθερές αποδόσεις και αύξηση της αξίας των ακινήτων. Είτε αναζητάτε εξοχική κατοικία, μόνιμη κατοικία ή μακροπρόθεσμη επένδυση, τα ακίνητα στην Κρήτη προσφέρουν μεσογειακή γοητεία, υψηλή ποιότητα ζωής και πολλά υποσχόμενη ανατίμηση κεφαλαίου σε μια από τις πιο ελκυστικές περιοχές της Ελλάδας.

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο