115 000 €
21 €/m²
Property 62016 photo 1
Property 62016 photo 2
Property 62016 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 4000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 48 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 5343 μ² στην Κρήτη.

Πωλείται
145 000 € 1035 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5641
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
150 000 € 100 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12579
  • Εμβαδόν 1500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
150 000 € 187 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12630
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
171 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23656
  • Εμβαδόν 10270 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
160 000 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23673
  • Εμβαδόν 2864 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
160 000 € 320 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23900
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
150 000 € 140 000 € 254 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26693
  • Εμβαδόν 550 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
128 000 € 128 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64004
  • Εμβαδόν 997 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1670 m
Πωλείται
120 000 € 94 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65362
  • Εμβαδόν 1270 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3600 m
Πωλείται
130 000 € 255 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65724
  • Εμβαδόν 508 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο