150 000 €
24 €/m²
Property 65428 photo 1
Property 65428 photo 2
Property 65428 photo 3
Property 65428 photo 4
Property 65428 photo 5
Property 65428 photo 6
Property 65428 photo 7
Property 65428 photo 8
Property 65428 photo 9
Property 65428 photo 10
Property 65428 photo 11
Property 65428 photo 12

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 6200 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 73 χλμ

Περιγραφή

Τοποθετημένο στην άκρη του λόφου, λίγο έξω από το χωριό Κρούστας, αυτό το μοναδικό, έτοιμο προς δόμηση οικόπεδο προσφέρει ανεμπόδιστη πανοραμική θέα στον Κόλπο του Μιραμπέλλου και εντυπωσιακές ανατολές χάρη στον ανατολικό του προσανατολισμό. Με συνολική επιφάνεια 6.086,35 τ.μ. και δυνατότητα δόμησης 241,73 τ.μ., πωλείται με έγκυρη οικοδομική άδεια για κύρια κατοικία 179,09 τ.μ. και ξενώνα 50,14 τ.μ. με ιδιωτική πισίνα. Αποτελεί μια σπάνια ευκαιρία με εξασφαλισμένα δικαιώματα ανάπτυξης, ιδανική τόσο για ιδιωτική κατοικία όσο και για επενδυτική εκμετάλλευση υψηλών προδιαγραφών.

Πωλείται
180 000 € 43 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34536
  • Εμβαδόν 4137 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
213 500 € 90 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34541
  • Εμβαδόν 2372 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
171 000 € 67 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34635
  • Εμβαδόν 2524 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
160 000 € 128 000 € 154 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34744
  • Εμβαδόν 829 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
190 000 € 414 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34938
  • Εμβαδόν 458 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
160 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35264
  • Εμβαδόν 9800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
168 000 € 160 000 € 39 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35642
  • Εμβαδόν 4062 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
160 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36113
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9800 m
Πωλείται
156 400 € 23 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36267
  • Εμβαδόν 6700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
175 000 € 86 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36801
  • Εμβαδόν 2034 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο