200 000 €
2667 €/m²
Property 62170 photo 1
Property 62170 photo 2
Property 62170 photo 3
Property 62170 photo 4
Property 62170 photo 5
Property 62170 photo 6
Property 62170 photo 7
Property 62170 photo 8
Property 62170 photo 9
Property 62170 photo 10
Property 62170 photo 11
Property 62170 photo 12
Property 62170 photo 13

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2004
  • Έτος ανακαίνισης: 2019
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Απόσταση από θάλασσα: 4500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 6 χλμ

Πωλείται
280 000 € 3181 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63322
  • Εμβαδόν 88 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
267 000 € 2495 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49035
  • Εμβαδόν 107 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Προτεινόμενo Πωλείται
192 000 € 4800 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 66021
  • Εμβαδόν 40 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
278 000 € 260 000 € 2321 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62006
  • Εμβαδόν 112 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
267 000 € 257 000 € 3893 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42761
  • Εμβαδόν 66 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
290 000 € 4461 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61390
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
240 000 € 215 000 € 4134 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50498
  • Εμβαδόν 52 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Αποκλειστικός Πωλείται
228 000 € 4560 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 66020
  • Εμβαδόν 50 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
181 700 € 4658 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61857
  • Εμβαδόν 39 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
200 000 € 2666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62170
  • Εμβαδόν 75 m²
  • Αριθμός δωματίων 2

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο