Πωλείται - Διαμέρισμα 66 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων Πλατανιάς Μάλεμε
267 000 € 257 000 €
3894 €/m²
Property 42761 photo 1
Property 42761 photo 2
Property 42761 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2007
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 50 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 500 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 24 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Πρόσβαση
  • Διπλά τζάμια
  • Παραθεριστικο ακίνητο

Περιγραφή

Πωλείται Επιπλωμένο Διαμέρισμα 66 τ.μ. με Θέα Θάλασσα & Κοινόχρηστη Πισίνα – Μάλεμε Χανίων

Σε απόσταση μόλις 50 μέτρων από την παραλία, στον παραθαλάσσιο οικισμό Μάλεμε Χανίων, διατίθεται προς πώληση πλήρως επιπλωμένο και εξοπλισμένο διαμέρισμα 66 τ.μ., με θέα στη θάλασσα, σε καλαίσθητο συγκρότημα με κοινόχρηστη πισίνα, στον 1ο όροφο.

Πρόκειται για μια εξαιρετική επιλογή για εξοχική κατοικία ή τουριστική εκμετάλλευση, σε τοποθεσία που συνδυάζει ηρεμία, παραλιακή πρόσβαση και ευκολία καθημερινότητας.

🔹 Χαρακτηριστικά Ακινήτου:

  • Εμβαδόν: 66 τ.μ.
  • Όροφος: 1ος
  • Πλήρως επιπλωμένο και εξοπλισμένο
  • Ιδιωτική βεράντα 15 τ.μ. με θέα στη θάλασσα
  • Κοινόχρηστη πισίνα
  • Χώρος στάθμευσης: 11 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο με ντουλάπα
  • Ενιαίος χώρος σαλονοκουζίνας με πλήρη εξοπλισμό και ηλεκτρικές συσκευές
  • 1 μπάνιο με μπανιέρα
  • Κλιματιστικό (ψύξη / θέρμανση)
  • Έτος κατασκευής: 2007
  • Ενεργειακή κλάση: Ζ

📍 Τοποθεσία & Αποστάσεις (όλα με τα πόδια!):

  • Παραλία: 1 λεπτό (50 μ.)
  • Σούπερ μάρκετ / φούρνος / καφέ: 3–5 λεπτά
  • Στάση λεωφορείου: 3 λεπτά
  • Εστιατόρια – ταβέρνες: 3–6 λεπτά
  • Φαρμακείο: 5 λεπτά
  • Χανιά (με αυτοκίνητο): 15–20 λεπτά