Πωλείται - Διαμέρισμα 52 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων Κολυμβάρι Πύργος
240 000 € 215 000 €
4135 €/m²
Property 50498 photo 1
Property 50498 photo 2
Property 50498 photo 3
Property 50498 photo 4
Property 50498 photo 5
Property 50498 photo 6
Property 50498 photo 7
Property 50498 photo 8
Property 50498 photo 9
Property 50498 photo 10
Property 50498 photo 11
Property 50498 photo 12
Property 50498 photo 13
Property 50498 photo 14
Property 50498 photo 15
Property 50498 photo 16
Property 50498 photo 17
Property 50498 photo 18

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Όροφος: 1 ος ορ.
  • Αριθμός δωματίων: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 40 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 17 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Παραθεριστικο ακίνητο

Περιγραφή

Προς Πώληση: Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου δίπλα στη Θάλασσα – Μάλεμε, Χανιά, Κρήτη

Ανακαλύψτε αυτό το όμορφο διαμέρισμα ενός υπνοδωματίου, το οποίο βρίσκεται στην παραθαλάσσια περιοχή του Μάλεμε, στα Χανιά. Το ακίνητο βρίσκεται στον πρώτο όροφο ενός προσεγμένου συγκροτήματος κατοικιών και συνδυάζει άνεση, εξαιρετική τοποθεσία και επενδυτικές προοπτικές.

Το διαμέρισμα διαθέτει λειτουργική διαρρύθμιση με φωτεινό καθιστικό, κουζίνα με τραπεζαρία, ένα υπνοδωμάτιο και ένα μπάνιο, καλύπτοντας πλήρως τις ανάγκες τόσο για ιδιοκατοίκηση όσο και για εξοχική χρήση.

Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό αποτελεί η ιδιωτική ταράτσα, η οποία προσφέρει θέα στη θάλασσα και δημιουργεί τον ιδανικό χώρο για χαλάρωση και στιγμές απόλαυσης.

Το ακίνητο βρίσκεται μέσα σε οργανωμένο συγκρότημα, κυριολεκτικά δίπλα σε αμμώδη παραλία, ενώ διαθέτει πρόσβαση σε κοινόχρηστη πισίνα, ενισχύοντας την εμπειρία διαμονής.

Χαρακτηριστικά Ακινήτου

1 υπνοδωμάτιο

1 μπάνιο

Καθιστικό με κουζίνα & τραπεζαρία

Ιδιωτική ταράτσα με θέα θάλασσα

Διαμέρισμα 1ου ορόφου

Μέρος συγκροτήματος κατοικιών

Πρόσβαση σε κοινόχρηστη πισίνα

Σε απόσταση αναπνοής από αμμώδη παραλία

Αποστάσεις από Σημεία Ενδιαφέροντος

🏖 Παραλία – 100 μ

🛒 Σούπερ μάρκετ – 1.500 μ

💊 Φαρμακείο – 1.500 μ

🏙 Κέντρο Χανίων – 18.000 μ

✈ Αεροδρόμιο Χανίων – 33.000 μ

Επενδυτική Προοπτική

Το ακίνητο αποτελεί εξαιρετική επιλογή για εκμετάλλευση μέσω βραχυχρόνιας μίσθωσης, λόγω της προνομιακής του θέσης δίπλα στη θάλασσα και της υψηλής τουριστικής ζήτησης στην περιοχή. Παράλληλα, αποτελεί ιδανική επιλογή για προσωπική χρήση ως καλοκαιρινή κατοικία.

Το ιδανικό καλοκαιρινό καταφύγιο – ιδανικό και για βραχυχρόνια μίσθωση! 🌊🏡✨

Πωλείται
267 000 € 257 000 € 3893 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42761
  • Εμβαδόν 66 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
240 000 € 215 000 € 4134 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50498
  • Εμβαδόν 52 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
290 000 € 2071 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54689
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
278 000 € 260 000 € 2321 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62006
  • Εμβαδόν 112 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
200 000 € 192 000 € 2133 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46845
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
282 312 € 4481 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61854
  • Εμβαδόν 63 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
195 000 € 2407 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64874
  • Εμβαδόν 81 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Προτεινόμενo Πωλείται
340 000 € 5964 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63899
  • Εμβαδόν 57 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Αποκλειστικός Πωλείται
228 000 € 4560 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 66020
  • Εμβαδόν 50 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
240 000 € 3076 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63234
  • Εμβαδόν 78 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο